en English pl polski

O nas

Jesteśmy częścią wiodącej międzynarodowej grupy, działającej w dziedzinie nieruchomości i budownictwa w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce (EMEA).

Profil

Europtima i jej poprzednicy działa w Europie Środkowo-Wschodniej od ponad 25 lat. Po wykupie menedżerskim w 1999 roku, firma przyjęła swoją obecną nazwę. Warszawa jest główną siedzibą naszych działań w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Wizja & Misja

Naszym celem jest bycie liderem w zarządzaniu międzynarodowymi inwestycjami i projektami budowlanymi w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce stosując kombinację jakości, przywództwa i wartości dodanej.

Ludzie

Ludzie są naszą największą siłą. Rekrutujemy najlepszych i dążymy do rozwoju ich kariery w naszej firmie, zapewniając doskonałe środowisko pracy, jasną ścieżkę kariery i rozwój umiejętności poprzez odpowiednie szkolenia.

Odpowiedzialność

Jako międzynarodowa firma z wysokimi standardami uczciwości rozpoznajemy i odpowiadamy na obowiązujące wymogi środowiska, społeczności, partnerów, pracowników i ładu korporacyjnego.

Technologie

Wykorzystujemy umiejętności i doświadczenie naszych pracowników poprzez stosowanie odpowiednich technologii  zarówno rozwiniętych wewnętrznie, jak i nabytych.

Grupa Optimum

Właścicielem Grupy Europtima jest Optimum Holding, firma zajmująca się zarówno doradztwem w sektorze inwestycji i opieki zdrowotnej, jak również rozwojem i inwestowaniem na rynku nieruchomości.

Comments are closed.

Privacy Policy | Site Map

Designed and hosted by InfoSer UK