O nas

Jesteśmy częścią wiodącej międzynarodowej grupy, Europtima, działającej w dziedzinie nieruchomości i budownictwa w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce (EMEA).

Profil

Europtima i jej poprzednicy działa w Europie Środkowo-Wschodniej od ponad 25 lat. Po wykupie menedżerskim w 1999 roku, firma przyjęła swoją obecną nazwę. Warszawa jest główną siedzibą naszych działań w całym regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Wizja & Misja

Naszym celem jest bycie liderem w zarządzaniu międzynarodowymi inwestycjami i projektami budowlanymi w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce stosując kombinację jakości, przywództwa i wartości dodanej.

Ludzie

Ludzie są naszą największą siłą. Rekrutujemy najlepszych i dążymy do rozwoju ich kariery w naszej firmie, zapewniając doskonałe środowisko pracy, jasną ścieżkę kariery i rozwój umiejętności poprzez odpowiednie szkolenia.

Odpowiedzialność

Jako międzynarodowa firma z wysokimi standardami uczciwości rozpoznajemy i odpowiadamy na obowiązujące wymogi środowiska, społeczności, partnerów, pracowników i ładu korporacyjnego.

Technologie

Wykorzystujemy umiejętności i doświadczenie naszych pracowników poprzez stosowanie odpowiednich technologii  zarówno rozwiniętych wewnętrznie, jak i nabytych.

Niezależność

Jesteśmy niezależnym konsultantem i jako specjaliści w naszym sektorze nie pracujemy w warunkach konfliktu interesów. Zlecając nam usługi masz gwarancję, że pracujemy tylko w Twoim najlepiej pojętym interesie.

Wiedza specjalistyczna

Nasza wiedza specjalistyczna jest wykorzystywana w trakcie świadczenia usług zarządzania i doradztwa w zakresie nieruchomości i budownictwa.

Usługi są dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań – nie wierzymy, że istnieje jedno rozwiązanie pasujące dla wszystkich.

Usługi

Klienci

Klientami Europtimy są zarówno międzynarodowi jak i lokalni deweloperzy nieruchomości, inwestorzy, fundusze, ubezpieczyciele, właściciele i inni.

Jesteśmy dumni z długoterminowych relacji, które udało nam się zbudować.

Wybrane Klienci

Doświadczenie

Sektory naszej działalności obejmują budownictwo obiektów biurowych, handlowych, mieszkaniowych, hotelowych, przemysłowych i dystrybucyjnych oraz budynków użyteczności publicznej.

Nasze projekty obejmują zarówno nowe budowy jak i rozbudowy, remonty i aranżacje.

Wybrane projekty

This page is also available in: English

Brak możliwości komentowania.