Projekty

Europtima operates throughout Central and Eastern EuropeDziałamy w całej Europie Środkowo-Wschodniej i realizujemy zlecenia w Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Węgrzech, Litwie, Polsce, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Rosji i Ukrainie.

Możesz przeglądać wybrane projekty korzystając z poniższych linków. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności.

Biura

Grupa klientów związanych z rynkiem biurowym obejmuje jednostki tak różnorodne jak deweloperzy, banki, inwestorzy i najemcy. Niezależnie od tego czy rozważasz nową budowę, przebudowę, zakup czy sprzedaż jesteśmy gotowi udzielić wsparcia.

Nieruchomości Mieszkaniowe

Proponujemy szeroką gamę usług dla inwestorów rynku nieruchomości mieszkaniowych niezależnie od oferowanego standardu obiektu. Nasz usługi obejmują zakres od planowania do zarządzania procesem budowlanym.

Obiekty Handlowe

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z obiektami handlowymi. W projekty tego rodzaju byliśmy zaangażowani od momentu, kiedy w Europie Centralnej i Wschodniej zaczęły powstawać pierwsze centra handlowe.

Pozostałe Obiekty

Nasze pozostałe projekty obejmują obiekty wielofunkcyjne, hotelowe i rekreacyjne, przemysłowe, magazynowe, dystrybucyjne oraz obiekty użyteczności publicznej. Niezależnie od tego, czy budujesz nowe obiekty, czy przejmujesz istniejące budynki, nasze usługi mogą uzupełniać Twoje cele biznesowe.

This page is also available in: English

Brak możliwości komentowania.