Agata Koczoń-Kobrzyńska nowym członkiem zarządu firmy Europtima

Europtima ma od stycznia 2019 nowego członka zarządu. Funkcję tę objęła Agata Koczoń-Kobrzyńska, która jako dyrektor na Polskę będzie kierowała wszystkimi aspektami rozwoju działalności firmy.

Agata jest uznanym ekspertem z ponad piętnastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami. Od 2015 roku, kiedy to dołączyła do Europtimy, była zaangażowana w wiele flagowych projektów firmy, takich jak Warsaw Spire, Neopark, Nowogrodzka Square czy LIXA, początkowo zajmując stanowiska kierownicze, aby następnie awansować na stanowisko dyrektora operacyjnego. Przed podjęciem pracy w Europtimie była związana z międzynarodowymi firmami budowlanymi i inżynieryjnymi, realizującymi wymagające i złożone projekty, takie jak metro w Warszawie i Stadion Narodowy.

„Agata jest ekspertem w branży i ma świetne relacje z zespołem oraz naszymi klientami” — mówi członek zarządu Sandy McMillan. „Od samego początku jej zaangażowanie i wytężona praca przysparzają firmie Europtima znaczących korzyści. Współpraca z Agatą to czysta przyjemność. Cieszę się, że pokieruje naszą firmą jako dyrektor na Polskę, co niewątpliwie zaowocuje rozwojem działalności”.

Agata z niecierpliwością oczekuje nowych wyzwań: „Jestem zaszczycona i podekscytowana. Cieszę się, że będę mogła razem z naszym silnym zespołem zarządzającym pracować na rzecz rozwoju Europtimy” mówi komentując swój awans. „Chcę zająć się wdrażaniem zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań technicznych, które pozwolą świadczyć naszym klientom usługi konsultingowe najwyższej jakości oraz sprawią, że Europtima będzie jeszcze lepszym miejscem pracy dla naszego zespołu. Czekam na to wyzwanie z wielkim optymizmem”.

Życzymy jej samych sukcesów na nowym stanowisku i dużo satysfakcji!

This page is also available in: English

Brak możliwości komentowania.