Agata Koczoń-Kobrzyńska nowym Dyrektorem Operacyjnym

Europtima ma nowego Dyrektora Operacyjnego na Polskę – w kwietniu bieżącego roku stanowisko to objęła Agata Koczoń-Kobrzyńska.

– Powierzyliśmy tę rolę Agacie mając na celu usprawnienie naszej działalności biznesowej w Polsce. Do jej obowiązków będzie należało zarządzanie działalnością operacyjną firmy, w tym zarządzanie zasobami, kontrola jakości i rentowności naszych usług – oznajmił Sandy MacMillan – wybór Agaty na naszego nowego Dyrektora Operacyjnego przyczyni się do wzmocnienia kluczowych obszarów naszej firmy – dodał.

Agata Koczoń-Kobrzyńska, dyrektor operacyjny Europtima

Agata Koczoń-Kobrzyńska ma ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami. Zanim dołączyła do Europtimy w 2015 roku, pracowała dla wielu międzynarodowych firm budowlanych i inżynieryjnych. Brała udział w realizacji tak wymagających projektów jak Metro Warszawskie czy Stadion Narodowy. W trakcie pracy w Europtimie była zaangażowana w szereg flagowych projektów firmy między innymi  Warsaw Spire, Neopark czy Nowogrodzka Square. W 2017 otrzymała awans na stanowisko Project Executive.

– Jest mi niezmiernie miło, że zostałam wyznaczona do tej roli w czasie, gdy Polska wkracza w nową erę rewolucji technologicznej w dziedzinie inżynierii i budownictwa. Moim celem jest poprawa naszej efektywności za pomocą narzędzi oferowanych przez nowoczesne technologie, a jednocześnie zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości usług doradczych – powiedziała Agata obejmując nowe stanowisko – z niecierpliwością czekam na to wyzwanie i współpracę z utalentowanym zespołem profesjonalistów Europtimy.

This page is also available in: English

Brak możliwości komentowania.