Vacancies

Aktualne oferty pracy w Polsce (16/04/2019)

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska w Polsce:

  • Cost Manager / Kosztorysant

Główne cele

  • Świadczenie dedykowanych usług zarządzania kosztami
  • Świadczenie profesjonalnych usług doradczych klientom i wsparcie innych członków zespołu

Obowiązki:

  • Opracowywanie wstępnych budżetów inwestycji / planów finansowych
  • Aktualizowanie kosztorysów inwestycji w trakcie powstawania kolejnych etapów projektu
  • Przygotowywanie przedmiarów i dokumentów przetargowych
  • Rozliczanie inwestycji
  • Optymalizacja kosztów / value engineering
  • Współpraca z Klientem w celu spełnienia jego oczekiwań i wymagań
  • Przygotowywanie miesięcznych zestawień kosztów, ocenianie i uzgadnianie poleceń zmiany
  • Udział w spotkaniach z klientem, zespołem projektowym i koordynacjach na budowie
  • Przygotowanie analizy kosztów i zestawień porównawczych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w zakresie budownictwa kubaturowego
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zarządzaniu kosztami we wszystkich fazach kontraktu: przed, po i w rozliczeniu końcowym
  • Biegła znajomość zarówno języka polskiego, jak i angielskiego (angielski zaawansowany – poziom C1 jest konieczny zarówno w mowie jak i w piśmie)
  • Dobra ogólna wiedza techniczna poparta praktycznym doświadczeniem
  • Umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków i wymagań (w szczególności wymagań rynku i klienta)
  • Zrozumienie rynku i wiedza lokalna
  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie w opracowywaniu profesjonalnych raportów
  • Znajomość ustawodawstwa i prawa budowlanego
  • Zdolność do analitycznego myślenia
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet
  • Obsługa programów komputerowych do zarządzania kosztami – Cost X, Cato, Norma Pro itp.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet medyczny
  • Lekcje języka angielskiego
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego

Inspektor Nadzoru – pełen etat

  • Zakres obowiązków
    • Sprawowanie kontroli zgodności realizacji z projektem lub pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej
    • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych
    • Sprawdzanie i odbiór  robót  budowlanych  ulegających  zakryciu  lub  zanikających,  uczestniczenie  w próbach i odbiorach  technicznych
    • Udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania
    • Potwierdzanie wykonanych robót oraz usunięcia wad
    • Kontrola zgodności wykonania robót z dokumentacją projektową
    • Ocena, akceptacja i rekomendacja skierowania do realizacji dokumentacji projektowej
    • Sprawdzenie dokumentacji  technicznej  w  zakresie  rozwiązań  zamiennych
    • Opiniowanie projektowych rozwiązań „value engineering”
    • Analiza, opiniowanie  i  akceptacja  technologii  wykonywania  robót przygotowywanych
    • Weryfikacja wszystkich materiałów, elementów i urządzeń pod kątem posiadania przez nie dokumentacji potwierdzającej ich dopuszczenie do stosowania, w tym certyfikatów, atestów, świadectw jakości materiałów i urządzeń przed ich wbudowaniem
  • Wymagania
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w odpowiedniej branży, ewentualnie praktyka w trakcie ukończenia
    • 2 lata doświadczenia pracy na budowie
    • Znajomość przepisów brawa budowlanego i warunków technicznych
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Asertywność oraz dobra organizacja pracy
  • Oferujemy
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego (3 miesiące)
    • Możliwość doskonalenia umiejętności w zakresie języka angielskiego na organizowanym przez firmę kursie językowym
  • Project Manager
    • Dziękujemy za aplikacje na stanowisko Project Managera i Asystenta Project Managera, które otrzymaliśmy na początku roku. Spotkaliśmy wielu znakomitych kandydatów i obsadziliśmy obie wolne pozycje.  Przy naszym stałym wzroście oczekujemy, że wkrótce wznowimy rekrutację na te stanowiska.

This page is also available in: enEnglish

Brak możliwości komentowania.