Vacancies

Aktualne oferty pracy w Polsce (8/11/18)

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska w Polsce:

  • Inspektor Nadzoru – pełen etat
    • Zakres obowiązków
      • Sprawowanie kontroli zgodności realizacji z projektem lub pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej
      • Sprawdzanie jakości wykonywanych robót budowlanych
      • Sprawdzanie i odbiór  robót  budowlanych  ulegających  zakryciu  lub  zanikających,  uczestniczenie  w próbach i odbiorach  technicznych
      • Udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich do użytkowania
      • Potwierdzanie wykonanych robót oraz usunięcia wad
      • Kontrola zgodności wykonania robót z dokumentacją projektową
      • Ocena, akceptacja i rekomendacja skierowania do realizacji dokumentacji projektowej
      • Sprawdzenie dokumentacji  technicznej  w  zakresie  rozwiązań  zamiennych
      • Opiniowanie projektowych rozwiązań „value engineering”
      • Analiza, opiniowanie  i  akceptacja  technologii  wykonywania  robót przygotowywanych
      • Weryfikacja wszystkich materiałów, elementów i urządzeń pod kątem posiadania przez nie dokumentacji potwierdzającej ich dopuszczenie do stosowania, w tym certyfikatów, atestów, świadectw jakości materiałów i urządzeń przed ich wbudowaniem
    • Wymagania
      • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w odpowiedniej branży, ewentualnie praktyka w trakcie ukończenia
      • 2 lata doświadczenia pracy na budowie
      • Znajomość przepisów brawa budowlanego i warunków technicznych
      • Mile widziana znajomość języka angielskiego
      • Prawo jazdy kat. B
      • Asertywność oraz dobra organizacja pracy
    • Oferujemy
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego (3 miesiące)
      • Pakiet medyczny
      • Możliwość doskonalenia umiejętności w zakresie języka angielskiego na organizowanym przez firmę kursie językowym
  • Project Manager
    • Dziękujemy za aplikacje na stanowisko Project Managera i Asystenta Project Managera, które otrzymaliśmy na początku roku. Spotkaliśmy wielu znakomitych kandydatów i obsadziliśmy obie wolne pozycje.  Przy naszym stałym wzroście oczekujemy, że wkrótce wznowimy rekrutację na te stanowiska.
  • Kosztorysant / Specjalista ds. Kosztów
    • Otrzymaliśmy wiele bardzo dobrych aplikacji na to stanowisko, które zostało właśnie obsadzone. Przy naszym stałym wzroście oczekujemy, że wkrótce wznowimy tę rekrutację.

This page is also available in: enEnglish

Brak możliwości komentowania.