Digital Construction Week 2019

W dniu 16 i 17 października Agata Koczon-Kobrzynska i Bartosz Zamara z Europtima Polska wzięli udział w wydarzeniu branżowym Digital Construction Week 2019 w Londynie. Motywem przewodnim wydarzenia była poprawa wydajności budowy dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii. Specjaliści z branży budowlanej z całego świata dzielili się doświadczeniami i dyskutowali, jak zastosować nowe technologie w celu zwiększenia efektywności.

W części wystawienniczej prezentowane były nowe rozwiązania dla różnych sektorów związanych z budownictwem – od projektowania, przez organizację robót do zarządzania gotowym obiektem. Zaprezentowano także alternatywne technologie budowlane takie jak prefabrykacja. Ogrom wystawców prezentujących nowe rozwiązania był przytłaczający.

Wszystkie przełomowe technologie pojawiające się w branży budowlanej są jednocześnie obiecujące i trudne. Wyzwaniem jest mądrze wybrać partnera technologicznego, aby skorzystać z wdrożenia. Wprowadzenie nowej technologii powinno rozpocząć się od zdefiniowania i optymalizacji procesu, który chcemy usprawnić. W przeciwnym razie wysiłek może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Obejrzyj film z pierwszego dnia targów: https://vimeo.com/366804899

This page is also available in: English

Brak możliwości komentowania.