Europtima partnerem XX Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Budownictwa

Eurtoptima Polska była partnerem wspierającym XX jubileuszowej konferencji organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Budownictwa  nt. „Partnerstwo publiczno-prywatne szansą na finansowanie rozwoju regionalnego. Przedsiębiorstwo budowlane – inwestor – samorząd”. Konferencja odbyła się 22 listopada 2019 r. Uczestnicy z Polski i zagranicy dzielili się swoimi doświadczeniami z realizacji modelu PPP i wyzwań z tym związanych.

Przedstawiciel Europtimy dr Bartosz Zamara wygłosił mowę na temat korzyści BIM dla projektów PPP. Wśród wszystkich korzyści, jakie BIM oferuje projektom, najbardziej podkreślone zostały koszty i wsparcie utrzymania. Szybka i wydajna analiza kosztów różnych opcji daje szansę opracowania budynków, które prezentują zrównoważoną wartość przez cały okres użytkowania.

"BIM jako narzędzie wspierające realizację projektów w modelu PPP" dr Bartosz Zamara, Europtima.
„BIM jako narzędzie wspierające realizację projektów w modelu PPP” dr Bartosz Zamara, Europtima.

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Budownictwa jest członkiem Stowarzyszenia Europejskich Geodetów Budowlanych i Ekspertów Budownictwa, który w naturalny sposób interesuje się rozwojem zawodu Eksperta Budownictwa w całej Europie. Jego profesjonalnymi członkami są także brytyjskie RICS, CIOB i inne instytucje z Niemiec, Irlandii, Włoch, Belgii i innych krajów europejskich.

This page is also available in: English

Brak możliwości komentowania.