Prognozy dla sektora magazynowego

Szybki rozwój sektora magazynowego stanowi dla branży zarówno szansę, jak i wyzwanie. Zmiany w łańcuchu dostaw, nowe lokalizacje i formaty, rosnące koszty i problemy z zatrudnieniem pracowników stwarzają uwarunkowania, z którymi gracze rynkowi nie musieli dotąd się tak często mierzyć.

O tym, jak najlepiej wykorzystać okres prosperity i uniknąć ryzyka związanego ze zmianami, dyskutowali eksperci i przedstawiciele czołowych firm rynku magazynowego podczas 15 konferencji magazynów i logistyki w Europie środkowo-wschodniej.

W konferencji zorganizowanej 25 czerwca przez Eurobuild udział wzięła również Agata Koczoń-Kobrzyńska – Dyrektor Europtimy na Polskę.

– Stawiamy na innowacyjność, więc z naszej perspektywy najciekawszym wątkiem konferencji było wykorzystanie technologii BIM przy projektowaniu i budowie obiektów logistycznych oraz zarządzaniu nimi na późniejszym etapie – powiedziała Agata Koczoń-Kobrzyńska – jako Europtima wspieramy naszych Klientów w skutecznym planowaniu i realizacji inwestycji w tej technologii i widzimy realne korzyści dla zarówno dla deweloperów jak i najemców obiektów logistycznych. Mamy nadzieję, że wątek ten będzie bardziej rozwinięty w przyszłorocznej edycji konferencji.

This page is also available in: English

Brak możliwości komentowania.