en English pl polski

Projekty

Prowadzimy działalność na terenie Europy Centralnej i Wschodniej. Pracowaliśmy przy projektach w Bułgarii, Chorwacji, Republice Czeskiej, Rumunii, Słowacji, Słowenii, Rosji, Ukrainie oraz na Węgrzech i Litwie. Poniżej prezentujemy niektóre z naszych projektów. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej o naszych usługach prosimy o kontakt.

Obiekty Handlowe

Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z obiektami handlowymi. W projekty tego rodzaju byliśmy zaangażowani od momentu, kiedy w Europie Centralnej i Wschodniej zaczęły powstawać pierwsze centra handlowe.

Obiekty referencyjne >>

Nieruchomości Mieszkaniowe

Proponujemy szeroką gamę usług dla inwestorów rynku nieruchomości mieszkaniowych niezależnie od oferowanego standardu obiektu. Nasz usługi obejmują zakres od planowania do zarządzania procesem budowlanym.

Obiekty referencyjne >>

Biura

Grupa klientów związanych z rynkiem biurowym obejmuje jednostki tak różnorodne jak deweloperzy, banki, inwestorzy i najemcy. Niezależnie od tego czy rozważasz nową budowę, przebudowę, zakup czy sprzedaż jesteśmy gotowi udzielić wsparcia.

Obiekty referencyjne >>

Obiekty Przemysłowe

Niezależnie czy budujesz nowy obiekt czy przejmujesz istniejącą fabrykę nasze usługi mogą stanowić wsparcie dla osiągnięcia Twoich celów biznesowych.

Obiekty referencyjne >>

Hotele & Obiekty rekreacyjne

Deweloperzy, operatorzy oraz inwestorzy korzystali z naszych usług zarządczych i doradczych w zakresie hoteli, obiektów rekreacyjnych i wypoczynkowych.

Obiekty referencyjne >>

Obiekty wielofunkcyjne

Od planowania i studium wykonalności do zakończenia i oddania do użytkowania obiektu jesteśmy przygotowani do wsparcia inwestycji wielofunkcyjnych jako doradcy lub zarządcy projektu.

Obiekty referencyjne >>

Budynki Użyteczności Publicznej

Nasze umiejętności z zakresu PPP mogą być użyteczne dla inwestorów z sektora publicznego.

Obiekty referencyjne >>

Comments are closed.

Privacy Policy | Site Map

Designed and hosted by InfoSer UK