Przedpremierowy pokaz filmowy dla Klientów Europtimy

12 kwietnia mieliśmy okazję spotkać się z naszymi Klientami podczas przedpremierowego pokazu najnowszego filmu Lynne Ramsay pt. „Nigdy cię tu nie było”.

Światowa premiera filmu miała miejsce w Konkursie Głównym ostatniego MFF w Cannes, gdzie obraz otrzymał nagrody za najlepszą rolę męską (Joaquin Phoenix) oraz za najlepszy scenariusz (Lynne Ramsay).

„Nigdy cię tu nie było” to historia pełnego sprzeczności mężczyzny (Joaquin Phoenix) z mroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, mężczyzna podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

Pokazy filmowe w kinie Muranów organizowane są co dwa miesiące przez firmę Interbiuro we współpracy z dystrybutorem filmowym Gutek Film dla szeroko rozumianego środowiska związanego z branżą nieruchomości – architektów, deweloperów, inwestorów, klientów indywidualnych. Repertuar kina Muranów to gwarancja najwyższej jakości artystycznej filmów, dostarczających zaproszonym gościom niezapomnianych emocji . To również możliwość wymiany wrażeń po pokazie przy lampce wina.

Europtima dołączyła do projektu w tym roku jako partner pokazów. Wspierając i promując tego typu wydarzenia kulturalne chcemy wzmocnić wizerunek naszej firmy i wnieść nowe wartości w relacje biznesowe z naszymi Klientami.

This page is also available in: enEnglish

Brak możliwości komentowania.