Wspominamy koniec zeszłego roku …

Końcówki zeszłego roku na pewno długo nie zapomnimy. To był prawdziwy maraton ciekawych spotkań, uroczystości i znakomitych imprez.

Jak co roku wzięliśmy udział w balu szkockim organizowanym w Hotelu Marriott przez St. Andrews Foundation. Wieczór był przepełniony atrakcjami, tańcami i szkocką muzyką, a dochód ze sprzedaży biletów i aukcji został przeznaczony na cele charytatywne.

Tego samego dnia świętowaliśmy pięciolecie firmy Hillwood – dewelopera obiektów magazynowych, z którym współpracujemy przy realizacji projektów w Polsce. Z wielką satysfakcją obserwujemy dynamiczny rozkwit tej firmy, jej wkład w rozwój lokalnych społeczności i serdecznie gratulujemy rocznicy!

Nie mogło nas też zabraknąć na gali Eurobuild Awards , tym bardziej, że była to okrągła, dziesiąta edycja tej znamienitej imprezy branżowej organizowana pod hasłem „Dekada Sukcesów”. Faktycznie gdzie nagrodom, wyróżnieniom i przemówieniom nie było końca tego wieczoru…

Z naszymi Klientami łączą nas szczególne relacje – pracujemy razem i świętujemy razem, a czasami świętujemy podwójnie. Z firmą APSYS w ubiegłym roku obchodziliśmy wigilię dwukrotnie w Warszawie i w Łódzkiej Manufakturze.

Maraton zakończyliśmy naszą własną imprezą firmową, podczas której uratowaliśmy ziemię przed inwazją kosmitów za co otrzymaliśmy od agencji kosmicznej ten oto dyplom:

Rok 2020 będzie definitywnie należał do nas!

This page is also available in: English

Brak możliwości komentowania.